چیدمان مپ وار و فارمینگ برای تاون هال 8

چیدمان مپ وار و فارمینگ برای تاون هال 8

چیدمان های قبلی که برای شما ارائه دادیم دیگر کارآمد نیست و بازیکنان میتوانند با آن ها مقابله کنند. در این مطلب برای شما آخرین چیدمان های مپ وار و مپ فارمینگ برای تاون هال 8 را گردهم آورده ایم.

تمامی مپ ها طبق آخرین بروزرسانی بازی کلش آف کلنز چیده شده و به روز هستند و شامل برج بمبی است.

نکته ای که قبل از شروع باید گفته شود این است که اگر شما از چیدمانی استفاده میکنید که در اینترنت پیدا کرده اید باید آن را مطابق با دهکده خود بچینید برای این کار میتوانید از راهنمای زیر کمک بگیرید:

CLICK HERE!
5 Tips for Internet Base Layouts

توجه داشته باشید که بعضی از چیدمان ها با ساختمان های تاون هال های بالاتر چیده شده اما تعداد ساختمان های دفاعی و دیگر ساختمان ها همانند تاون هال 8 است.

[adrotate banner=”132″]

مپ وار تاون هال 8

در کلن وار ممکن است یک اکانت لول بالاتر به دهکده شما حمله کند و این موضوع قطعا باعث اذیت شدن ما میشود اما این امر زمانی صورت میگیرد که اکانت تاون هال 8 حریف قادر به 3 ستاره کردن مپ شما نباشد. با این مپ ها شما آن ها را دردسر خواهید انداخت.

مپ وار تاون هال 8 ضد دراگون

این مپ وار برای تاون هال 8 طوری طراحی شده که در مقابل اتک با دراگون بتواند مقاومت کند.

[adrotate banner=”98″] town hall 8 war base anti dragonsبا قراردادن ایردیفنس ها در مرکز مپ و روش چیدمان بقیه ساختمان ها زدن فونل برای نفوذ دراگون ها کار سختی خواهد شد و مپ شما 3 ستاره نخواهد شد.

مپ وار تاون هال 8 ضد هوگ رایدر و استراتژی های GoHo / GoVaHo / GoVaBo

این مپ برای مقابله با هوگ رایدر بسیار مناسب است. تله ها در جاهای بسیار مناسب قرار داده شده و جاینت بمب ها در کنار برج بمبی قرار داده شده تا قدرت تخریب بالاتری بگیرند و هوگ ها را از بین ببرند. در این مپ شخص حمله کننده فقط 4 قسمت از مپ را برای حمله مناسب میبیند که آن قسمت ها هم کاملا محافظت شده اند.
th8 war base layout bomb tower anti hog goho govahoبیشتر اتکرها از استراتژی فول هوگ رایدر استفاده میکنند که هیچکدام موفق به 3 ستاره کردن این مپ نمیشوند.

این مپ پیشنهاد ما به شماست.

مپ وار تاون هال 8 ضد تمام استراتژی ها

این مپ وار جوری طراحی شده که در مقابل تمام استراتژی ها مقاومت کند. جاینت بمب ها و تله ها برای مقاومت در برابر هوگ رایدرها خوب جاگذاری شده اند، ایردیفنس ها جوری قرار گرفته اند که در مقابل اتک با دراگون مقاومت کنند و فنرها هم برای مقابله با جاینت ها خوب قرار داده شده اند.
TH8 ANTI 3 STAR WAR BASE with bomb towerتمام تله ها در لایه های درونی قرار داده شده اند لذا به راحتی و از بیرون قادر به از بین رفتن نیستند.

مپ وار تاون هال 8

این مپ هم برای مقابله با بیشتر استراتژی ها مورد استفاده قرار میگیرد.town hall 8 alround war base with bomb tower [adrotate banner=”99″]

فیلم حمله هایی که به این مپ شده را وقتی بازبینی کنید خواهید دید که اتکرها معمولا توانایی رسیدن به تاون هال را ندارند چون نیروها پخش می شوند و دور مپ دور میزنند . این راه بهترین راه برای ستاره ندادن است.

مپ فارمینگ تاون هال 8

زمانی که به جمع آوری منابع و فارمینگ مشغول هستید محافظت از آن ها کار سختی است. در اینجا تعدادی مپ برای شما فراهم آورده ایم که در محفاظت از منابع به شما کمک خواهند کرد.یک مپ برای محافظت از اکسیرسیاه و دو مپ هم برای محفاظت از تمام منابع برای شما قرار داده ایم.

مهمترین نکته این است که باید مخازن را پخش کرد و کنار هم قرار نداد با اینکار شخص حمله کننده نمی تواند تمام منابع شما را ببرد مگر اینکه مپ شما را بتواند 3 ستاره کند.

مپ فارمینگ تاون هال 8 برای محافظت از اکسیرسیاه

این مپ جوری طراحی شده که به شما در محفاظت از اکسیرسیاه کمک کند. اکسیر سیاه در مرکز مپ به خوبی مراقبت میشود. اگر شخص حمله کننده با نیروهای کامل و سنگین به شما اتک نزند نمی تواند اکسیرسیاه از شما ببرد که این امر هم در تاون 8 زیاد دیده نمیشود و اکثرا به دنبال اتک زدن به مپ های ضعیف تر هستند.
town hall 8 farming base with dark elixir protectionبا قراردادن تاون هال در جایی که اتکر با تخریب آن بتواند مقداری منابع و اکسیر سیاه ببرد و پاداش اتک را بگیرد میتوان از دسترسی آن به مخزن اکسیرسیاه جلوگیری کرد همچنین شما هم شیلدمحافظ دریافت خواهید کرد.

توجه داشته باشید که این مپ تنها مپی است که صرفا توانایی محافظت از اکسیرسیاه دارد.اگر شما دنبال محفاظت از دیگر منابعتان هم هستید باید مپ های بعدی را امتحان کنید.

مپ فارمینگ و هیبرید تاون هال 8

شاید متعجب بشوید اگر بشنوید که خیلی از اتکرها در حمله زدن به این مپ ناموفق بوده اند و حتی یک ستاره هم نتوانسته اند بگیرند. اگر شما به دنبال محفاظت از منابعتان هستید باید بتوانید از تاون هال خودتان هم محافظت کنید که خود تاون هال برابر با یک مخزن طلا و یک مخزن اکسیر و 20% از اکسیرسیاه شماست.
town hall 8 hybrid farming base with bomb towerمخزن های بیرون از مپ توسط بمب ها محافظت میشود . در نگاه اول شاید به نظر مناسب برای محافظت از منابع نباشد اما این مپ بسیار خوب از منابع محافظت میکند.

مپ فارمینگ تاون هال 8

این یک مپ کلاسیک هیبرید برای تاون هال 8 است. مرکز مپ از اکسیرسیاه و تاون هال محافظت میکند و مخازن در راهروهای بیرونی قرار داده شده اند.

[adrotate banner=”100″] th8 farming base with bomb towerدسترسی به مخازن آسان نیست و اگر کسی اتک بزند نمی تواند به بیشتر از دو مخزن دسترسی داشته باشد.

نتیجه گیری

بستگی به این دارد که شما به دنبال محافظت از چه چیزی هستید. این مپ ها به خوبی کارآمد هستند مخصوصا مپ دوم وار که ارائه دادیم .

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *