استاد بالابردن کاپ شوید

استاد بالابردن کاپ شوید

بالابردن کاپ نیاز به مهارت خاصی ندارد. اما با دانستن یکسری نکات میتواند راحت تر و سریعتر این کار را انجام دهید و کاپ خود را سریعتر بالا ببرید. همچنین بودن در یک محدوده کاپ خاص اینروزها مهم است چون پاداش لیگ هرچه بالاتر برود بیشتر هم میشود و شما نیاز خواهید داشت که به لیگ بالاتر بروید حتی اگر درحال فارمینگ و غارت باشید. این مطلب برای کسانی است که به دنبال سریعتر بالابردن کاپ خود هستند و کلا هر بازیکنی باید بعضی مواقع کاپ خود را افزایش دهد.

نکات پایه در مورد بالابردن کاپ

به طور کلی وقتی در مورد بالابردن کاپ حرف میزنیم منظور بدست آوردن کاپ در اتک ها و دفاع ها و رفتن به لیگ های بالاتر است. در بعضی اوقات شخصی که به دنبال بالابردن کاپ است باید از نیروهای گرانتری استفاده کند و از لوت های زیادی که میبیند صرف نظر کند و حداقل یک ستاره دریافت کند.

Clash of Clans League Bonus

آیا بالابردن کاپ فقط برای بازیکنان در تاون هال 11 است؟

خیر بالابردن کاپ برای چند منظور انجام میشود:

  1. بالابردن سطح مهارت خود با زدن اتک های متفاوت و با استراتژی های مختلف (برای موفقیت در کلن وارها)
  2. برای ثبت یک رکورد در قسمت اطلاعات شخصی بازیکن
  3. بدست آوردن پاداش بازی و جم اضافی و گرفتن کارگر بیشتر
  4. رفتن به لیگ های بالاتر و گرفتن پاداش لیگ بهتر

میبینید که بالابردن کاپ مختص تاون هال 11 نمیشود .

بالابردن کاپ به چه صورت انجام میشود؟

به صورت ساده باید گفت که ستاره هایی که بدست میاوریم باید بیشتر از ستاره هایی باشد که از دست میدهیم. به شما چند نکته خواهیم گفت تا در رسیدن به هدف خود یعنی بالابردن کاپ موفق شوید

topics. [adrotate banner=”132″]

قدم به قدم برای بالابردن کاپ و رسیدن به لیگ موردنظر

ما سعی میکنیم با توجه به اتک هایی که زده شده و دفاع هایی که انجام شده و تجربیاتی که کسب کرده ایم شما را راهنمایی کنیم.

استراتژی اتک برای بالابردن کاپ

متذکر میشویم که شما باید ستاره هایی که بدست میاورید بیشتر از ستاره هایی باشد که از دست میدهید و در بعضی اوقات اتک های شما خراب میشود پس باید سعی کنید که زیاد اتک بزنید تا جبران آن شود. قبل از هرچیزی شما به یک استراتژی برای اتک زدن احتیاج دارید که با آن راحت باشید. توجه داشته باشید که باید از نیروهای ارتقا داده شده و قوی استفاده کنید. به نسب تاون هال شما ما به شما روش های زیر را پیشنهاد میکنیم :

بالابردن کاپ برای تاون هال 8 و پایینتر

در این مرحله شما برای اولین بار خواهد بود که تصمیم میگیرید به لیگ مستر بروید و پاداش جم را دریافت کنید تا کارگر جدید را بخرید. در این تاون هال  و پایینتر شما میتوانید با نیروهای نه چندان گرانی که در اختیار دارید به راحتی کاپ را بالا ببرید.

بهترین استراتژی برای اتک که به شما توصیه میکنیم استفاده از جاینت و هیلر است که آموزش آن را در مطلب زیر نوشته ایم:

CLICK HERE!
Town Hall 7 War Base Attack Without Dragons

اگر هم به دنبال روشی برای اتک هستید که سریع انجام شود و نیروها زود آماده شوند میتوانید از استراتژی BARCH استفاده کنید که آموزش آن هم در مطلب زیر نوشته ایم :

CLICK HERE!
BARCH Is Back

بالابردن کاپ برای تاون هال 9

به شما توصیه میکنیم که از اتک هوایی استفاده کنید چون بیشتر بازیکنان در این تاون هال ایردیفنس خود را ارتقا نداده اند و به راحتی میتوانید ستاره بگیرید:

CLICK HERE!
3 Star Attacking Guide for LavaLoon / LaLoon

اگر هم علاقه ای به اتک هوایی ندارید و یا نیروهای هوایی شما هنوز ارتقا پیدا نکرده اند میتوانید از استراتژی GoWiPe استفاده کنید:

CLICK HERE!
3 Star Attacking Guide For GoWiPe

روش های دیگری هم برای 3 ستاره اتک وجود دارد اما آن ها خیلی مقرون به صرفه نیستند.

بالابردن کاپ برای تاون هال 10 و 11

راحت ترین راه استفاده از والکری و بولر است چون سریع ساخته میشوند و قدرت بالایی در تخریب دارند و به راحتی میتوانید حداقل دو ستاره بگیرید.

حتی با نداشتن هیروهای خود هم میتوانید این کار را انجام دهید که آموزش آن را در مطلب زیر نوشته ایم:

CLICK HERE!
Farming Without Heroes / Low Heroes

پیشنهاد ما این است که یک استراتژی را انتخاب کنید و شروع به اتک زدن کنید و بعد از آن از روش اتک بدون هیروها استفاده کنید و مدام استراتژی خود را تغییر ندهید . با اینکار هم میتوانید یک اتک با هیروهای خود بزنید و یک اتک بدون هیروها و مدام به دنبال تغییر استراتژی خود هم نباشید.

کار با شیلد و اتک ها

هرکسی در زمان خاصی شروع به اتک زدن میکند بعضی ها در طول روز و برخی دیگر در طول شب اتک های خود را میزنند اما بهترین راه این است که هروقت زمان کردید اتک بزنید. به دنبال یک بیس خوب گشتن و سپس اتک زدن به آن بیشتر 5-7 دقیقه وقت شما را نمیگیرد حتی اگر سرتان شلوغ است بازهم میتوان این وقت را اختصاص داد.

به راه خود ادامه دهید

بعضی اوقات بالابردن کاپ میتواند سخت باشد و از دست دادن تمرکز راحت است. پس میتوانید مطلب زیر را مطالعه کنید تا تمرکز خود را بتوانید جمع کنید و انگیزه کافی بدست بیاورید و به راه خود ادامه دهید:

CLICK HERE!
Keep motivated in Clash of Clans and overcome downs

برای خود اهداف کوچک طرح کنید مثل بردن یک تعداد اتک خاص در روز. هیچگاه هدف خود را به صورت مثلا بردن 30 کاپ در امروز تعیین نکنید چون ممکن است نتوانید و ناامید شوید.

سعی کنید هدف خود را این بگذارید که اتک را خراب نکنید حتی اگر کمترین مقدار کاپ را هم بگیرید. بعضی اوقات گرفتن کاپ کم خیلی بهتر از از دست دادن کاپ زیاد است.

دفاع و بالابردن کاپ

استفاده از مپ های تروفی خیلی مهم است! شما باید بتوانید از ستاره هایی که کسب میکنید محافظت کنید حتی اگر میدانید که ممکن است بعضی از اتک های خود را خراب کنید باید بتوانید آن را با گرفتن ستاره در دفاع جبران کنید.

بعضی ها از مپ های ضد 3 ستاره وار برای بالا بردن کاپ استفاده میکنند که خوب نیست!

چیدمان یک مپ تروفی به منظور پیروزی در دفاع انجام میشود!

چیدمان یک مپ وار به منظور جلوگیری از 3 ستاره شدن انجام میشود!

این خیلی مهم است! چون بعضی از مپ های تروفی جوری طراحی شده اند که شخص حمله کننده بتواند به راحتی 1 ستاره بگیرد اما از گرفتن ستاره های بیشتر جلوگیری میکند.

CLICK HERE!
Trophy Base Designs for Pusher

more trophies from tombstones

اگر چند دفاع را شکست خوردید نگران نباشد چون خیلی از دفاع های شما موفقیت آمیز خواهد شد. یک مپ تروفی خوب میتواند مقدار کاپ فعلی شما را حفظ کند که به آن نقطه نقطه شکست گفته میشود.

CLICK HERE!
Guide: Perfect Clan Castle troops for defending

نتیجه گیری

بالابردن کاپ چیزی نیست که شما در چند روز بتوانید آن را انجام دهید بلکه باید زمان زیادی را صرف بالابردن کاپ خود کنید پس دلسرد نشوید.

مشخص کردن هدف روزانه برای خود مانند “امروز من 10 ستاره خواهم گرفت” و یا “من میخواهم روزی 3 اتک موفقیت آمیز بزنم” کمک بسیار زیادی به ادامه دادن و بالابردن کاپ شما میکند و شما را از دلسرد شدن دور نگه میدارد.

Loading...

One Comment

Leave a Reply
  1. آیا بعد کاپ ۳۲۰۰ .دیگه تا چه حدی دیگه کاپ رو ببریم بالا تا جم بده؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *